На сьогоднішній день знайти універсальне авто для полювання чи риболовлі стало досить складним завданням. Навіть зважаючи на те, що на ринку чимало джипів та кросоверів, серед них складно виділити справді всепрохідну та зручну в експлуатації модель.

Наявність відповідного транспортного засобу є надзвичайно важливою для любителів рибалки чи полювання. Адже для заняття таким хобі потрібна чимала кількість різноманітного спорядження, снастей та обмундирування. Тобто автомобіль, придбаний для таких цілей, повинен виправдовувати певні конкретні очікування власника.

То яке ж авто придбати для активного виду відпочинку?

Кросовер навряд чи буде підходящим вибором. Тут варто пильніше придивитися до позашляховиків, як спеціалізованих моделей для полювання, так і універсальних авто – для міста і бездоріжжя.

Jeep Wrangler 
Jeep Wrangler

При виборі авто для полювання та риболовні варто врахувати ряд чинників:

Повний привід.
Це першочергова вимога до авто, яке буде використовуватись в екстремальних умовах.
Також не зашкодить і наявність блокування колісних та міжосьових диференціалів.

Місткість.
Виїжджаючи на риболовлю чи полювання ви берете із собою не тільки спорядження, але й речі на всі випадки життя. Адже кожна така подорож це по суті міні-похід, у якому вам може стати в пригоді велика кількість речей. Тому важливо щоб автомобіль був достатньо містким.

Проста і надійна конструкція.
Простота конструкції мінімізує ймовірність поломки. А це особливо важливо зважаючи на умови, в яких ви будете його використовувати автомобіль.

Зручність.
Тут варто звернути увагу на наявність якісної системи клімат-контролю у вашому авто для полювання. Адже любителі екстремального відпочинку не зважають на сезони. Створіть для себе комфортні умови не зважаючи на погоду за бортом.

Економія палива.
Оскільки використовувати авто ви будете здебільшого поза містом, поблизу може не опинитися заправки. Тому варто вибрати модель з більш економною системою використання палива.

Враховуючи усі ці чинники, ми зробили для вас невеличку добірку автомобілів для полювання та риболовлі, які можна придбати в Україні.

Nissan Patrol
Nissan Patrol

Отож, топ-моделей позашляховиків для екстремальних умов виглядає так:

  • Land Rover Defender
  • Nissan Patrol
  • Toyota Land Cruiser 100
  • Toyota Hilux
  • Jeep Wrangler

Усі вищезазначені автомобілі є універсальними. Їх можна використовувати як у місті, так і на екстремальному бездоріжжі. Середня ціна на перераховані моделі авто коливається у межах 10-30 тис. доларів. З дешевших варіантів можна виділити Lada 4X4 – Нива (за ціною 4-10 тис. доларів. Такий транспортний засіб буде ідеальним в умовах бездоріжжя, проте для міста він точно не підійде.

Для умов легкого бездоріжжя варто вибрати Renault Duster (7-12 тис. доларів). За
ходовими якостями він трохи де дотягує до категорії позашляховика, але у випадку
невеличких нерівностей на дорозі згодиться. Поміж легковиків варто виділити Subaru
Outback (10-30 тис. доларів). Система повного приводу та збільшений кліренс дозволять
йому подолати досить серйозне бездоріжжя.
Вибір моделі авто для любителя екстремальних розваг, затятого рибалки чи мисливця, є
надзвичайно важливим. Адже на карту поставлена в першу чергу ваша особиста безпека.
Інші ж критерії для кожного водія можуть значно відрізнятися. Сподіваємося, наші
поради допоможуть вам із вибором ідеального саме для вас позашляховика.