Більшість сучасних моделей концерну Opel від Corsa до Astra і флагманської Insignia стали комплектуватися високоефективними світлодіодними матричними фарами IntelliLux. Вони доступні і на нових Mokka і Mokka-e.

Тоді, як Grandland X і новий Opel Crossland отримують повністю світлодіодні фари з численними автоматичними функціями –  фари яскравіші, довговічніші та енергоефективніші, ніж звичайні системи.

Проте, зіркою шоу є технологія світлодіодної матриці IntelliLux. Вона, за словами Opel, набагато перевершує ксенонові або звичайні системи, тому що є точнішою і потужнішою.

Opel Mokka

Матричні фари можуть автоматично перемикатися на дальнє світло і безперервно коригувати дальність і розподіл світлового конусу незалежно від положення автомобіля на дорозі. Світлодіодні сегменти швидко адаптуються до дорожніх умов, при цьому окремі світлодіоди вимикаються за мілісекунди.

Адаптивний світлодіодний піксельний ліхтар IntelliLux в Insignia може похвалитися 168 світлодіодними елементами, по 84 на кожну фару. Вважається, що Pixel Light особливо корисний на автомагістралях. На поворотах вліво додаткове світло світить вліво, покращуючи видимість смуги руху для водія. При цьому справа залишається досить світла, щоб водій міг бачити придорожні знаки. На поворотах праворуч світло йде більше направо, щоб уникнути засліплення зустрічних автівок.

Opel Crossland
Opel Crossland

Що стосується інших моделей, то нова Mokka поставляється з повністю світлодіодною системою в стандартній комплектації (фари, ДГЗ, покажчики повороту і задні ліхтарі), а Crossland має додаткові адаптивні повністю світлодіодні фари.

Не менш важливо, що Grandland X отримав опційну адаптивну світлодіодну технологію AFL на основі камери. Ця система має до восьми окремих функцій для міських, сільських доріг, автомагістралей, поворотів та паркування.