Opel модернізував гаму моделей Corsa та Corsa-e 2021 року на британському авторинку. Однією з найбільших новинок – поява рівня обробки салону SRi Nav Premium в електрифікованому хетчбеку.

Повторюючи долю своїх найближчих родичів з двигуном ICE, нове виконання отримало від розробників більш спортивні елементи з червоними акцентами в зовнішньому вигляді та диски коліс на 17 дюймів. Він також виділяється червоним оздобленням в салоні, спортивними педалями і тонованими вікнами в задній частині кузова.

Як і в будь-які інші версії суперміні з нульовим рівнем викидів, в цьому виконанні використовується електродвигун потужністю 134 кінських сил з акумуляторної батареї на 50 кВт-г. Він підтримує оперативну зарядку на 100 кВт.

Заряд до 80% можна заповнити за півгодини, а при повністю зарядженій батареї він забезпечує дальність дії до 336 кілометрів шляху.

Opel Corsa
Opel Corsa

Крім появи версії SRi Nav Premium, в наступному році на ринку з’являться перейменування класу Corsa-e. SE Nav Premium пропонується з цінником від 35 544 долари, за якою йде SRi Nav Premium і Elite Nav Premium. Остання доступна від 40 088 доларів.

Opel Corsa

Бензинові та дизельні виконання Corsa доступні в модифікаціях SE, SE Premium, SRi, SRi Premium, Elite, Elite Nav, Elite Nav Premium і Ultimate Nav. Цінники стартують з 21 935 доларів і досягають показника в 37 499 доларів за автівку з 1,2-літровим бензиновим турбомотором з віддачею на 128 «коней» в тандемі з АКПП на 8 ступенів.

Opel Corsa

Ключові зміни мають на увазі: введення вищезгаданого двигуна на SRi та Ultimate Nav, який дозволяє набирати швидкість до 96 км / год за 8,2 секунди, а також передні “протитуманки”, задні ліхтарі на світлодіодах, оптику з датчиком сутінків і двоколірні колеса 17 дюймів на авто SRi.

Модифікація Elite з’явиться на ринку вже у наступному році.