Бренд Panasonic має намір запустити виробництво літій-іонних акумуляторів на території Норвегії. Зробить це він разом з фірмами Norsk Hydro і Equinor.

Як розповіли представники компанії, робота фабрики буде заснована на новітніх технологіях Panasonic, а її продукція стане поставлятися в європейські держави.

Те саме джерело зазначило, що завод в Норвегії може продавати літій-іонні акумулятори для першого підприємства американської фірми Tesla, яке буде знаходитися біля столиці Німеччини Берліна.

Компанії збираються звернутися до автовиробників та інших зацікавлених осіб в Європі, до уряду Норвегії та інших держав. Попередні підсумки власного проекту Panasonic та її вищевказані партнери продемонструють в наступному році.

Китайська фабрика Tesla

У Norsk Hydro сподіваються, що збірка літій-іонних батарей помітно збільшиться на тлі гучної проблеми планети – глобального утеплення.

Нагадаємо, що компанія Tesla змогла відкрити першу торговельну точку в столиці Хорватії Загребі. Знаходиться вона в ТЦ Avenue Mall, де тепер місцеві автолюбителі мають можливість купити нові електрокари за ціною від 40 тисяч євро.

Про намір відкрити магазин в Хорватії в фірмі розповіли на початку цього року, а близько восьми тижнів тому з’явилося оголошення про пошук працівників для цього маркету в Загребі.