Французька PSA Group зніме з виробництва субкомпактні міські автомобілі Peugeot 108 і Citroen C1 через падіння ринку і жорстких екологічних стандартів.

Французька PSA Group незабаром завершить виробництво субкомпактних міських автомобілів Peugeot 108 і Citroen C1 в зв’язку з падаючими продажами і посиленими стандартами кількості шкідливих викидів.

Про це з посиланням на власні джерела повідомляє Reuters. Як уточнює Automotive News, керівництво PSA ще два роки тому прийняло рішення продати компанії Toyota свою частку в спільному підприємстві у Чехії, де на одній складальній лінії випускають моделі Citroen C1, Peugeot 108 і Toyota Aygo.

Citroen C1
Citroen C1

Дане рішення обумовлене бажанням покинути збитковий сектор ринку, який в останні роки показує поступове скорочення. За даними аналітичного агентства HIS Markit, якщо в 2010 році на автомобілі А-сегмента в Європі доводилося до 10,9% від продажів всіх легкових автомобілів, то в 2019 році їх частка знизилася до 7,4%.

При цьому на трохи більш габаритні автомобілі B-класу зараз доводиться до однієї третини продажів. Крім того, PSA змушене встановлювати на свої маленькі бюджетні автомобілі дорогі системи фільтрації шкідливих викидів, щоб відповідати жорстким екологічним стандартам.