Німецька автомобільна компанія Porsche на початку березня поточного року дізналася про можливі проблеми з мотором у деяких моделей. Тому виробник вже повідомив власників нових купе Cayman, Boxter і 718 Spyder про необхідність надати авто для заміни «проблемного» агрегату.

Під відкликання потрапили 190 примірників нових купе від Porsche, що зійшли з конвеєра в поточному році. Поки тільки два десятка з них куплені, а решта ще знаходяться у дилерів. Власники авто отримали повідомлення від виробника і знають про необхідність доставити свого «сталевого коня» для усунення виявлених несправностей. Решта екземплярів Cayman, Boxter і 718 Spyder з проблемними двигунами поки не продаються, але після заміни силового агрегату знову будуть виставлені на продаж.

Porsche 718 Cayman
Porsche 718 Cayman

Що стосується проблеми, яка привела до відкликання автомобілів Porsche, то мережеві джерела, з посиланням на інформацію, оприлюднену відомством NHTSA, повідомляють про можливі тріщини в шатуні. Це серйозний недолік, що знижує безпеку авто, а тому його, безсумнівно, потрібно усувати.