Три роки тому в рамках Женевського автосалону відбувся дебют Mission E Cross у виконанні Turismo. Після цього ходили чутки про те, що виробник має намір створити модифікацію Sport Turismo.

Цілком можливо, що незабаром з’явиться нова модель. Нещодавно один з топ-менеджерів фірми завив, що спеціальну електричну платформу J1, яка застосовується в Audi E-Tron версії GT, можна задіяти для майбутніх модифікацій марки Porsche.

Тому не варто дивуватися, що це може статися вже в недалекому майбутньому, оскільки перехід від версії Cross до Sport є досить не складним. В даному випадку достатньо зняти кузов, а також опустити підвіску автомобіля до рівня седана.

Porsche Taycan

За заявою експертів, архітектуру розробили для кабріолета Taycan. Однак, останнім часом попит на такий тип авто помітно зменшився. Тому ринок потрібно ще підготувати до масового виробництва електричних кабріолетів.

Ще однією можливою модифікацією розширюється сучасного сімейства Taycan є електричне купе. Цілком можливо, що вже незабаром такі електрокари з’являться на світовому авторинку.