Відомий автобренд Porsche продемонстрував прототипи сучасної задньомоторної варіації Panamera, а також наступника 918 Spyder.

За заявою фахівців, разом із унікальними концептуальними модифікаціями, які з самого початку не планувалося випускати серійно, фірма Porsche вирішила представити також автомобілі, які могли б теоретично поставити на конвеєр.

Варто відзначити, що чотири роки тому побудували Vision Turismo. За заявою експертів приблизно такий вигляд мала б мати бензинова варіація Taycan або задньомоторний варіант Panamera.

Porsche Panamera прототип

Тим часом, першу модель виробник вирішив зробити електричною. У свою чергу в другому транспортному засобі збереглася звична компоновка.

Торішня модифікація Vision 920 є гіпотетичним наступником гібридного варіанту 918 Spyder. Це авто перестали реалізовувати ще в 2015 році. Концептуальну версію розробляли як гоночний болід, а також дорожній автомобіль. При цьому в дизайні домінують спортивні елементи.

Porsche Panamera прототип

Варто відзначити, що деталі шасі виробник виставив напоказ. У транспортному засобі кабіна є дуже вузькою. Тим часом фірма дуже добре пропрацювала аеродинаміку.