Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid, Panamera 4 E-Hybrid та Panamera 4S – це нові версії розкішного Gran Turismo з Штутгарта. Найпотужніший з них – плагін-гібрид, що розвиває 700 к. с. і коштує майже 240 тисяч доларів.

Назва Гібрид тепер з’являється у зростаючій кількості моделей різних марок – навіть м’які гібриди позначаються таким чином. Тим часом, Porsche обирає гібриди, що підключаються. Два із нещодавно представлених варіантів спортивного седана мають саме такий драйв.

Пропозиція виробника з Штутгарта тепер включає три Panamerа з гібридним приводом, що заряджається від зовнішнього джерела живлення: раніше представлену Panamera 4S E-Hybrid (560 к. с.) і дві нові – Panamera 4 E-Hybrid (462 к. с.) та топову на 700 к. с. Turbo S E-Hybrid.

Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid Executive
Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid Executive

Всі гібриди Panamera доступні у трьох стилях кузова – спортивний седанн, Executive з розширеною колісною базою та Sport Turismo. Гібридний привід, що використовується в них, складається з електродвигуна, інтегрованого з 8-ступінчастою коробкою передач з подвійним зчепленням (PDK), акумулятора загальною потужністю 17,9 кВт-год та двигуна внутрішнього згоряння.

Електродвигун кожної моделі розвиває 136 к.с. та 400 Нм крутного моменту. Він працює з різними бензиновими агрегатами.

Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid
Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid

Porsche Panamera – три новинки, включаючи два гібриди

У Panamera Turbo S E-Hybrid це 4-літровий V8 бітурбо (571 к.с.). Топове Porsche, стандартно оснащене пакетом Sport Chrono, розганяється від 0 до 100 км / год за 3,2 секунди і має максималку в 315 км / год. Акумулятор потужністю 17,9 кВт-год та оптимізовані режими руху розроблені для забезпечення пробігу до 50 км в електричному режимі (згідно з WLTP).

Porsche Panamera 4S
Porsche Panamera 4S

У Panamera 4 E-Hybrid електродвигун поєднаний з 2,9-літровим бітурбо V6 (330 к.с.). У цій версії розгін до 100 становить 4,4 секунди, а максимальна швидкість – 280 км / год. Тут заявлена ​​дальність в електричному режимі становить 56 км.

Porsche Panamera 4S
Porsche Panamera 4S

Негібридний новачок в лінійці Panamera, модернізований варіант 4S, оснащений 2,9-літровим бітурбо-двигуном V6 потужністю 324 кВт (440 к.с.) та пакетом Sport Chrono, який розганяється від 0 до 100 км / год за 4,1 секунди та має максимальну швидкість 295 км / год.

Porsche Panamera 4 E-Hybrid Sport Turismo
Porsche Panamera 4 E-Hybrid Sport Turismo

Зовнішній дизайн був дещо змінений.

Флагманський Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid має більші повітрозабірники та подвійний передній фаровий модуль у формі C. Задні ліхтарі утворюють смугу повної ширини з новою структурою. Всередині мультимедійна система Porsche Communication Management має екран з більш високою роздільною здатністю, покращений голосовий контроль та нові функції.

Porsche Panamera 4 E-Hybrid Sport Turismo
Porsche Panamera 4 E-Hybrid Sport Turismo

Porsche Panamera – більш потужні приводи з поліпшеною підвіскою

Ходова частина модернізована для покращення спортивних властивостей та комфорту. Panamera Turbo S E-Hybrid – в стандартній комплектації отримав усі доступні системи підвіски, включаючи систему стабілізації (PDCC Sport), включаючи Porsche Torque Vectoring Plus (PTV Plus) і керовану задню вісь. Флагманський Porsche стандартно оснащений керамічними гальмами (PCCB).

Все це має свою ціну.

Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid оцінили в 239 540 доларів. Трохи менше грошей можна витратити на дві інші новинки – ціни на Porsche Panamera 4 E-Hybrid починаються з 123 400 у.о., а Panamera 4S – від 141 560 доларів.

Перші машини будуть поставлені дилерам вже в цьому році.