Історія любові Норвегії до цілком електричним автомобілів добре задокументовано, тому продаж тисячного Porsche Taycan у дану країну не має викликати жодного подиву.

Porsche досяг цього показника на початку листопада, коли автолюбитель з Норвегії отримав свій новий Taycan в центрі Porsche у Осло. Це вражаючий подвиг для такої компанії як Porsche, яка раніше продавала до Норвегії лише кількасот автомобілів на рік.

Проте, поява цілком електронного Taycan змінила правила гри. Це подвоїло продажі Porsche до Норвегії цьогоріч у порівнянні з аналогічним періодом 2019 року.

Автолюбитель Томас Рьод раніше вже володів п’ятьма моделями німецького бренду. Він чекає, що Taycan володітиме такими ж відмінними ходовими якостями як і його попередні Porsche.

Виробництво Porsche Taycan

Я чув, що Taycan працює гарно, тому із нетерпінням чекаю першої поїздки у гори. Я не прагну максимально швидко їхати за трасі, я більше полюбляю подорожувати. Для мене найважливіше щоденне задоволення від водіння.

– пояснює Рьод.

Porsche Taycan

З 2017 року ринкова частка електромобілів до Норвегії збільшилася понад вдвічі і сьогодні становить майже 50 відсотків. Porsche вбачає на ринку свій потенціал.

«Норвезький уряд підтримує електричну мобільність з допомогою податкової системи та заохочує вибір електрокарів, створюючи інфраструктуру для зарядки» – відзначає віце-президент Porsche AG європейського регіону Барбара Френкель.