Загадковий прототип Porsche 911 992-го покоління напередодні зняли фотошпигуни. Новинку помітили під час тестування на гоночній трасі Нюрбургринг у Німеччині.

Незвичайне авто отримало високий дорожній просвіт і те, що фотошпигуни називають пінополістиролом навколо арок коліс. Модель не схожа на жодну модель, яку штутгартська компанія випускала раніше.

В ідеальному світі це була б сучасна інтерпретація класичного 911 Safaris. Новинка поверне культове ім’я. Аналогічну модель тестували в 70-х роках минулого століття.

Модель швидко стала іконою і викликала велику цікавість, що спонукало деякі компанії приступити до переобладнання післяпродажного обслуговування, яке перетворює звичайні версії спортивного автомобіля в 911 Safaris.

Porsche 911 992
Прототип Porsche 911 992

Однак немає абсолютно жодних вказівок на те, що Porsche планує випустити таку модель. З фінансової точки зору це не має сенсу, враховуючи складний економічний рік. Представники марки можуть просто тестувати нову підвіску, можливо, для майбутньої похідної від 911.

 

Завжди є ймовірність, що ця проста ідея в кінцевому підсумку буде відкладена. Але навіть в цьому випадку приємно бачити версію 911 з високим кліренсом. Не виключено, що вона буде стояти на конвеєрі.