Автобренд Porsche підготував для сучасних електричних версій Taycan S оновлення ПЗ. Завдяки даному безкоштовному апгрейду, транспортний засіб став швидшим, а також «розумнішим».

Тепер модель зможе розганятися до 200 км / год. за 9,6 сек. Porsche Taycan отримала адаптивну пневмопідвіску і функцію Smartlift, яка забезпечує «запам’ятовування» розташування нерівностей на повторних автомобільних маршрутах, а також самостійне збільшення кліренсу автомобіля.

Новинка здатна розраховувати рівень заряду, який потрібен для того, щоб дістатися до пункту призначення. За допомогою спеціального мобільного додатку надається інформація, коли можна припинити зарядку, а також відправиться в дорогу.

Porsche Taycan Turbo S

У машині з’явився режим, що зменшує потужність зарядки з 270 кВт до 200 кВт. Завдяки цьому знижується температура АКБ і запобігає її передчасному зношенню. Навігатором Taycan тепер відображається більше даних.

Для системи мультимедіа Communication Management пропонуються додатки для iPhone. В авто поки не передбачили інтеграцію зі смартфонами на ОС Android.