Як з’ясувалося, у 2021 році нічого не передбачається. Отже, для своєї десятої «найбільшої дрег-гонки в світі» Motor Trend трохи змінює формат.

Замість того, щоб показувати пліч-о-пліч 12 автомобілів, в цьому році буде всього вісім машин, і вони будуть битися по одному в гонці на вибування.

Це Ram 1500 TRX, Porsche Cayenne Turbo Coupe, Lamborghini Huracan EVO AWD, Porsche 911 Turbo S, Chevrolet Corvette Stingray Z51, Ford Mustang Shelby GT500, Acura NSX і Ferrari F8 Tributo.

У першому заїзді команда Motor Trend намагається якомога більше впоратися з подібним завданням. Однак на цьому шляху все ще є кілька сюрпризів. Цифри в кінських силах не так багато говорять вам про продуктивність, як ви думаєте.

Porsche

Фактично, одна з найбільш рівних гонок з точки зору кінських сил – це Porsche 911 Turbo S проти Lamborghini Huracan EVO AWD.

З урахуванням того, що дві машини розділяють лише 10 кінських сил, можна було очікувати, що це буде одна із найспекотніших битв в цій гонці.

Однак виявилося, що це не так, оскільки гонщики перевірили розрив від решти 10 машин до кінця перегонів. Все це показує, що, хоча потужність і хороша, вага і, зокрема, те, як ця вага розподіляється, теж мають велике значення.