Фотошпигуни помітили Porsche Macan 2022 року під час тестування. Авто має отримати другу реконструкцію, щоб продаватися разом з майбутнім Macan EV.

Німецький автовиробник підтвердив, що Macan на батарейках 2023 модельного року не замінить модель ICE. Остання отримає ще одне продовження терміну служби. Це буде третя реконструкція Porsche Macan після поновлення моделі ще в 2018 році.

Зараз тестові автомобілі не сильно відрізняються від нинішнього Macan, за винятком шматочків стрічки, приклеєної до бамперів, і набору попередніх додаткових фар на задній частині.

У салоні красується нова центральна консоль. Замість ряду жорстких кнопок її замінили на сенсорну панель, як у побратимів Cayenne або Panamera.

Porsche Macan
Porsche Macan 2022 року

Майбутній Macan на батарейках буде заснований на архітектурі PPE для електромобілів, розробленої спільно з Audi. Ця обставина ще більше відокремлює його від Macan з двигуном ICE, який використовує платформу MLB від Audi.

Логіка підказує, що Porsche має внести кілька змін під капотом звичайного Macan, враховуючи, що модель в даний час не пропонується з будь-якою електрифікацією.

Porsche Macan

Macan був однією з найбільш продаваних моделей Porsche, тому поява помірно-гібридної 48-вольтової системи – легке завдання. Поточний Porsche Macan пропонується з рядом чотирьох- і шестициліндрових двигунів з турбонаддувом.

Porsche Macan

Поточна пандемія також привела до значних затримок у графіку розвитку практично кожного виробника автомобілів. Оновлений Porsche Macan не є винятком. Він буде представлений до кінця 2021 роки як модель 2022 року.

Чисто електричний Macan займе трохи більше часу. Його виробництво планується на кінець 2022 року. Проте, Porsche може анонсувати свій перший електричний позашляховик десь в наступному році.