Що стосується рекордів кругів, Porsche Panamera Turbo S – одна з машин, яка потрапила в заголовки минулого року. Поза сумнівним часом проведення рекордів Jaguar XE Project 8, чотиридверний Porsche вирвав рекорд кола розкішних класів на Нюрбургрінгу.

Але це було недовго, коли Mercedes-AMG GT 63 S виборов титул як найшвидший розкішний седан на “кільці”. Знову ж, це виключає рекорд Jaguar XE Project 8.

Галерея: 2021 Porsche Panamera Turbo встановлює рекорд на автошляху Michelin Road Atlanta.

Porsche Panamera Turbo S

Потім Porsche звернув свої погляди у Північній Америці та місцевий трек: гоночну трасу Michelin Road Atlanta. Німецька марка стала найшвидшим чотиридверним седаном, пройшовши дистанцію за  з 1 хв. та 31,51 секунди.

Варто відзначити, що Panamera Turbo S детронувала ще один чотиридверний седан Porsche на 2,54-мильній гоночній трасі. Раніше рекорд тримав Porsche Taycan Turbo S, який пройшов круг за 1 хвилину 33,88 секунди.

За кермом рекордного заїзду Panamera був професійний водій гоночного автомобіля Лех Кін, який також був тим самим водієм за кермом Taycan минулого року.

Очікується, що 2021 року Porsche Panamera Turbo S надійде до американських дилерів навесні 2021 року. Він буде поставлятися в стандартній комплектації з обладнанням, орієнтованим на ефективність, таким як Porsche Ceramic Composite Brakes (PCCB), Porsche Torque Vectoring Plus (PTV +), рульовим управлінням задньої осі та системою стабілізації нахилу Porsche Dynamic Chassis Control Sport (PDCC Sport).

Версія, що руйнує рекорди, поставляється з додатковою та законною дорожньою шиною Michelin Pilot Sport 2 ND0 надвисокої ефективності. Набір являв собою нещодавно розроблений зразок, розміром 275/35 ZR 21 103Y XL XL спереду та 325/30 ZR 21 108Y XL XL ззаду.