Porsche Taycan визнали найшвидшим EV. Автівка встановила новий рекорд кола на трасі в Атланті. Гонщик Лех Кін проїхав на серійному Taycan Turbo S 4,09 км за 1: 33,88 хвилини.

Porsche особливо не розповіла про цей подвиг. Taycan Turbo S добре обладнаний для цього завдання, оскільки в стандартній комплектації він поставляється з керамічними композитними гальмами, плюс вектор крутного моменту, управління задніми колесами і адаптивна пневматична підвіска з активним управлінням підвіскою Porsche.

Модель також укомплектована опційною системою динамічного управління шасі Porsche і 21-дюймовими колесами Mission-E із заводськими шинами Pirelli P Zero NF0 Elect.

Компанія відзначила, що єдина зміна полягала в тому, що тиск в шинах було відрегульовано таким чином, щоб забезпечити гарячий тиск 41 фунт / кв. Про це навряд чи варто згадувати, але час кола було перевірено Racelogic, що використав їх систему VBOX Video HD2.

Porsche Taycan Turbo S
Porsche Taycan Turbo S

Показники на поворотах були просто дивовижними. Зокрема, повороти були чіткими і послідовними, а реакція рульового управління була миттєвою і комунікативною.

Електричні двигуни реагують так швидко, потужність завжди там, коли мені це потрібно, а в поєднанні з активними диференціалами, Taycan змінює правила гри, коли справа доходить до керованості.

– повідомили Лех Кін після встановленого рекорду.

Porsche Taycan Turbo S

Говорячи про характеристики, Taycan Turbo S має два електродвигуни, які забезпечують повний привід, а також загальну потужність до 750 кінських сил. Ця установка дозволяє моделі розганятися від 0 до 96 км / год за 2,6 секунди, а потім розвивати максимальну швидкість 259 км / г. За оцінками EPA, дальність польоту в 309 км залишає бажати кращого.