Porsche Taycan Cross Turismo практично готовий до дебюту в цьому році. Повністю електричний універсал автовиробника за минулий рік кілька разів тестувався на дорогах загального користування.

Сьогодні з’явилася нова партія фотографій, на яких показана новинка без камуфляжу. Ймовірно, що на 99 відсотків показане на фото авто є остаточним дизайном моделі.

Рівно місяць тому в мережі показали прототип новинки практично без камуфляжу. Це інший прототип, але у нього такі самі колеса і колір кузова. Єдине візуальна відмінність – гальмівні супорти чорного, а не жовтого кольору.

Цей автомобіль отримав всі серійні деталі, включаючи фари і задні ліхтарі в їх остаточному вигляді. Хоча крихітні світлодіодні стрічки на передньому бампері можуть виявитися муляжем.

Porsche Taycan Cross Turismo
Porsche Taycan Cross Turismo

Модернізований універсал може виглядати трохи інакше, ніж звичайний Taycan. Очікується, що внутрішньо він буде майже повністю ідентичним. Це означає, що потужність буде варіюватися від 530 «коней» до 761 к.с., але в акумуляторному відділенні можуть бути незначні перетворення.

Концерн недавно дав Taycan ряд поліпшень для нового модельного року, включаючи скорочення часу розгону з 0 до 200 км на годину на 0,2 до 9,6 сек. Таку саму продуктивність можна очікувати і від виконання Cross Turismo.

Porsche Taycan Cross Turismo

Дві похідні цієї моделі – можна назвати початком справи Porsche EV. Зовсім скоро до них приєднається дебютний в історії повністю електрифікований Macan на новітній архітектурі Premium Performance Electric концерну Volkswagen. Але перед цим автовиробник з Штутгарта збирається презентувати Taycan Cross Turismo до нового року.