Porsche більше не приховує зовнішність нового Taycan Cross Turismo. Фотошпигуни помітили його вперше без камуфляжу.

Модель з довгим дахом поєднує в собі характеристики седана на батарейках з практичністю і стилем спорткару. Новинка стане основою для позашляхової версії, яка з’явиться в недалекому майбутньому.

У міру того, як наближається дебют Taycan Cross Turismo взимку 2021 року марка Porsche вирішила зняти ще більше камуфляжу зі своїх прототипів, щоб ми могли розглянути майбутній електричний універсал. Фотографи порталу Сarscoops помітили прототип Taycan Cross Turismo під час тестування.

Якщо уважно подивитися на фотографії, то можна побачити, що зовнішність автомобіля повністю дороблена, за винятком підроблених денних ходових вогнів на передньому бампері.

Porsche Taycan Cross Turismo
Porsche Taycan Cross Turismo

Дизайн не підносить сюрпризів, оскільки Taycan Cross Turismo виглядає саме так, як і повинен. Цей конкретний прототип виглядає як модель Turbo S, оскільки бампери схожі на седан Taycan Turbo S, а колеса з масивними гальмівними дисками і супортами ідентичні.

Taycan Cross Turismo почне вироблятися як більш практичний варіант електричного флагмана Porsche. Новинка може похвалитися вільним простором для задніх пасажирів. Особливо багато буде місця для голови. Також підросла вантажопідйомність.

Porsche Taycan Cross Turismo
Очікується, що лінійка включатиме в себе ті самі варіанти, що і його побратим седан, починаючи з базової моделі з заднім приводом і просуваючись вгору до 4S, Turbo і Turbo S. Останній очолить лінійку завдяки об’єднаній потужності в 750 кінських сил і 1050 Нм крутного моменту з активним з’єднанням Overboost.

Porsche Taycan Cross Turismo

Спочатку марка Porsche планувала випустити Taycan Cross Turismo в кінці цього року, але відклала дебют на початок 2021 року. Основна причина – високий попит на седан Taycan в розпал пандемії коронавіруса.