Компанія Land Rover представила в США Range Rover Evoque 2021 року з новою коробкою передач і п’ятьма рівнями оздоблення салону.

Ціни варіюються від 43 300 до 53 400 доларів або від 1 млн 228 тисяч грн. до 1 млн 514 тисяч гривень без урахування доставки і дилерських зборів в розмірі 1050 доларів або 7 тисяч доларів для базового S P250 і топового R-Dynamic HSE P250 відповідно.

При цьому всі версії отримали 2,0-літрову турбо-четвірку, яка генерує 246 «коней» і 365 Нм крутного моменту.

У новому модельному році Evoque поставляється з удосконаленою інформаційно-розважальною системою Pivi Pro. Він заснований на архітектурі, що дебютувала в новому Defender, використовує процесори Snapdragon та операційну систему QNX і має два вбудованих модеми Qualcomm LTE, в тому числі один для бездротових оновлень.

Range Rover Evoque
Range Rover Evoque

Стандартна для всієї лінійки інформаційно-розважальна система дозволяє одночасно підключати два смартфони через Bluetooth і володіє широкими можливостями налаштування. Вона також отримала інтеграцію зі смартфоном, водонепроникну активну клавішу для носіння на зап’ясті і новий бездротовий зарядний майданчик з посиленням сигналу.

Британський позашляховик також можна замовити з новою системою фільтрації повітря у салоні.

Серед інших новинок – нове триспицеве кермо з ємнісними кнопками, перероблені передні сидіння та нова внутрішня обробка. Салон можна модернізувати за допомогою пакета Premium Upgrade Interior Pack, який включає в себе накладки на пороги з підсвічуванням, яскраві металеві педалі, обшивку стелі із замші або тканини та освітлення преміум-класу.

Range Rover Evoque

Набір засобів безпеки Advanced Driver Assistance тепер включає новий монітор заднього зіткнення і стандартну тривимірну камеру об’ємного огляду, що дозволяє водіям бачити, що відбувається зовні, на швидкості до 31 км / г. Ці системи доповнюють опційні ClearSight Ground View4 та ClearSight Rear View Mirror4.5, представлені в минулому році.

Також були презентовані два нових кольори кузова: Portofino Blue і Lantau Bronze, а також 18-дюймові глянцеві чорні диски з п’ятьма здвоєними спицями.