Модель незабаром вийде на індійський ринок з цінником від 500 тисяч рупій (приблизно 6 852 долари).

Компанія Renault показала тизер нового серійного кросовера для Індії. Прем’єра бюджетної новинки під назвою Kiger відбудеться 28 січня, повідомляє India Today, а продажі почнуться в найближчі місяці. Пізніше Kiger може з’явитися і на інших ринках.

Renault Kiger базується на модульній платформі CMF-A +, яку ділить з Triber і найдешевшим кросовером Nissan – Magnite. В довжину новинка досягає 3990 міліметрів, які дозволяють потрапити під податкові пільги в Індії. При цьому кліренс невеликого кросовера досягає 210 міліметрів, а розмір колісних дисків – 19 дюймів.

Renault Kiger

Renault Kiger
Renault Kiger

На тизері Renault показала силует серійної моделі з діодними фарами, що складаються з трьох круглих елементів, і вузькими LED-смужками денних ходових вогнів. На затемненому зображенні немає видимих відмінностей від концепту, яким французька марка поділилася ще в листопаді. Серед його особливостей – зелені поворотники, широкі рейлінги на даху і роздвоєний спойлер над п’ятими дверима, який дістанеться і “товарній” версії.

Очікується, що в салоні кросовера встановлять сучасний тачскрін мультимедійної системи, мультифункціональне кермо, а також повністю цифрову панель приладів і клімат-контроль. На думку Renault, електроніка вкупі з незвичайними дизайнерськими рішеннями повинна залучити до моделі молоду аудиторію.

Renault Kiger

Renault Kiger

Моторну лінійку Kiger розділить з співплатформенним Nissan Magnite. У неї входять літровий “атмосферник”, що розвиває 72 кінських в тандемі з п’ятиступінчастою механікою, і трициліндровий турбодвигун того ж об’єму потужністю 100 сил. В останньому передбачена як механічна коробка, так і варіатор. Привід – безальтернативно передній.

За попередніми даними, Renault Kiger отримає цінник від 500 тисяч до одного мільйона рупій (від 193 000 до 985 800 гривень за поточним курсом). Ймовірно, стартову ціну Renault постарається наблизити до вартості Magnite, який продають в Індії за 499 тисяч рупій.