Січень був великим і хвилюючим місяцем ​​для Renault та його брендів. Французький виробник оголосив про повернення Renault 5 як повністю електричного хетчбека для міста, в той час як Alpine підтвердив, що стає маркою EV і буде розробляти машини у співпраці з Lotus.

X-Tomi Design вирішив поєднати ці два оголошення та створити віртуальний тур з електричною новинкою в центрі.

Познайомтесь з Renault 5 Alpine, ідейним наступником Renault 5 Turbo з 1980-х. Він приймає електричну концепцію R5 і перетворює її на більш потужний хетчбек з нульовим викидом, що відрізняється характерним альпійським кольором зовнішнього вигляду. Кілька модифікацій передньої панелі та великих коліс достатньо, щоб милий EV став брутальною, але зеленою “міні-ракетою”.

Насправді, це може виглядати як проста дизайнерська річ, але Alpine вже показувала трійку майбутніх серійних моделей, одна з них схожа на маленький електричний автомобіль, пристосований для міського використання.

Враховуючи прагнення продуктивності бренду, це дозволить припустити, що на ринок все ж вийде більш потужний Renault 5. Звичайно, зображення тизера натякає на дещо іншу форму спортивного EV.

На жаль, про серійну версію нового Renault 5 відомо не так багато, але одне, що ми точно знаємо, це те, що він буде випущений “за ціною, яку зможуть собі дозволити багато-багато людей”.

Ця заява начальника Renault Луки де Мео звучить дуже багатообіцяюче, і ми можемо уявити, наскільки крутим може бути відродження електричного 5 Turbo потужністю 200 кінських сил (149 кіловат).

Якщо ми припустимо, що Renault 5 Alpine має реальний шанс потрапити в салони, не варто очікувати побачити його до середини десятиліття.

Renault ще не вказав точну дату запуску нового автомобіля, що працює від акумуляторів, але вважається, що до дати його продажу нам залишається щонайменше кілька років.