Електромобілю Renault Zoe вдалося побити будь-яку іншу електричну модель, що присутня на ринку і є найбільш продаваним EV в Європі.

Згідно з даними, опублікованими французьким автовиробником, з січня по листопад 2020 року суперміні з нульовим рівнем викидів купили 84000 водіїв. Це майже вдвічі більше, ніж за той самий період минулого року.

Zoe також виявився найбільш продаваним легковим електромобілем в Німеччині, Франції, Італії, Іспанії та Португалії. З моменту початку виробництва в 2012 році Renault вдалося перемістити більше 268 000 екземплярів моделі в Європу.

Майже третина електричних фургонів, проданих в Євросоюзі з початку року до теперішнього часу, становили Kangoo ZE, тому Renault також тримає корону найбільш продаваного електричного легкого комерційного автомобіля (LCV) з 8 498 одиницями. З моменту запуску Kangoo ZE в Європі 10 років тому було продано 57 595 одиниць.

Renault Kangoo ZE
Renault Kangoo ZE

Крім Zoe і Kangoo ZE, портфель Renault з нульовим рівнем викидів також включає крихітний Twizy і фургон Master ZE з корисним навантаженням до 3,5 тонн. Renault хоче заново винайти компактний хетчбек, представивши в наступному році новий автомобіль, який бренд анонсував концепцією Megane eVision.

Новинка буде конкурувати з аналогами Volkswagen ID.3. Заснована на платформі CMF-EV, що використовується спільно з Nissan Ariya.

В концепції використовується електродвигун, який виробляє 217 кінських сил і 300 Нм крутного моменту. Він живиться від акумулятора на 60 кВт-г, який підтримує швидку зарядку до 130 кВт і може розігнатися до 100 км / год менш ніж за 8 секунд з місця.