Компанія Renault вирішила припинити співпрацю з Fiat Chrysler у сфері фургонів напередодні злиття останнього з конкурентами PSA. Таку новину сьогодні повідомила заступник гендиректора Renault Клотільда ​​Дельбос.

Колаборація у виготовленні фургонів була організована колишнім босом Renault Карлосом Гоном. На той момент французький автовиробник випускав фургони Fiat Talento на своєму заводі в Сандувіле на півночі Франції.

Fiat Talento
Fiat Talento

За словами Дельбоса, Renault буде шукати нових партнерів в сфері фургонів. Що стосується конкурентів PSA, то вони мають намір об’єднатися з Fiat Chrysler до кінця першого кварталу 2021 року.

Говорячи про фургони, з боку PSA французький бренд був готовий збільшити виробництво фургонів Toyota, щоб зняти заклопотаність антимонопольного законодавства Європейського Союзу з приводу злиття з FCA.

Fiat Talento

В даний час PSA виробляє Toyota ProAce, а також Peugeot Expert і Citroen Jumpy на своєму заводі в Севелнорді у Франції. Джерело, близьке до проблеми, повідомило, що Peugeot була готова продати ці фургони по «собівартості».

Раніше іноземні ЗМІ писали про те, що Fiat Chrysler і PSA Group збиралися об’єднатися, щоб створити нову спільну компанію під назвою Stellantis. Передбачалося створення четвертого по величині світового автоконцерну за обсягом виробництва.