Французький автовиробник Renault спільно з дочірньою компанією Dacia планує оновити кросовер Duster для європейського ринку. Частково приховану під камуфляжною плівкою прийдешню новинку, виведену на тести, недавно вдалося сфотографувати на камери фотошпигунів.

На ринку Європи крос Duster продається під маркою Dacia, що входить до складу автомобільного концерну Renault Group. На сьогоднішній день для покупки доступно друге покоління цієї моделі, але, схоже, в середині циклу насувається чергове оновлення. Принаймні саме на це натякають шпигунські знімки авто, поміченого під час випробувань.

Зараз, звичайно, рано говорити про те, які зміни отримає кросовер, але, швидше за все, рестайлінг буде глибоким, а не поверхневим. Тобто, можна очікувати оновлень як в плані екстер’єру, так і інтер’єру з технічною частиною. На оприлюднених мережевими джерелами зображеннях передня і задня частини моделі Duster приховані під камуфляжем, а це натякає на ймовірність появи іншої оптики, бамперів та інших кузовних елементів.

Швидше за все, у оновленого кросу розшириться і моторна лінійка. За прогнозами, силові агрегати у Duster можуть залишитися незмінними, але з’явиться нова семидіапазонна АКПП EDC з подвійним зчепленням. Прем’єра новинки очікується влітку поточного року, а через пару місяців повинні стартувати продажу.