Новий мініатюрний кросовер марки Renault почне свій шлях з авторинку Індії.

Анонсований ще торік серійний кросовер врешті був представлений виробником офіційно.
Мініатюрне авто за довжиною менше ніж 4 метри, із колісною базою 2,5 метра та кліренсом трохи понад 20 см, вийшло у світ як частина індійської серії компанії.

Новинка має досить сміливий дизайн та характерні для Renault особливості, як то радіаторна решітка, ліхтарі, що за формою нагадують літеру “С”, та форма кузова авто, що одразу асоціюється із Duster.

Дизайн кабіни не надто притягує увагу. Тут багато елементів інженери запозичили у попередніх моделей бренду, для зменшення вартості автівки. Цікавою особливістю Renault Kiger стало мультифункціональне кермо та інформаційна система з екраном на 8 дюймів, тачскріном та 7-дюймовою панеллю приладів TFT.

Системи авто підтримують Apple CarPlay, Bluetooth, Android Auto, безпровідну панель длязарядки, потужну звукову мультимедійну систему та багато іншого. Також новинку можна буде закрити й відкрити без ключа. Місткість багажника позашляховика сягає 879 літрів, що вирізняє його з-поміж інших представників цього класу автомобілів.


Renault Kiger

Під капотом у Kiger два двигуни: атмосферний на 1 л та турбонадувний того самого об’єму, у поєднанні із 5-ступінчатою коробкою передач (автомат або механіка на вибір). Така «начинка» забезпечить кросоверу 72 к. с. та крутний момент 96 Н·м.

Ціна новинки поки що залишається таємницею. Ця інформація стане відомою ближче до початку продажів, які виробник планує на літо.