Безпосередньо від машини, випущеної під румунським брендом, «Рено» в чотиридверному виконанні відрізняється не тільки найменуванням, але також особливостями дизайну. Що стосується габаритів, то вони у автомобілів виявилися дещо схожими.

Європейська модель Dacia Logan поряд з хетчбеком Sandero отримали наступну генерацію в минулому році. Вони стали виготовлятися на «базі» під індексом CMF-B, а не платформі В0. У березні нинішнього року «чотиридверка» була продемонстрована і материнським брендом «Рено»: її поки анонсували для турецького ринку, де вона змінила назву – відтепер це буде Taliant. Важливо підкреслити, що попереднім седаном для Туреччини був не “Логан”, а Symbol.

Зовнішність новинки бренду «Рено» була розкрита в минулому місяці, і ось місцеве представництво розповсюдило перші знімки внутрішнього простору поряд з деякими подробицями щодо транспортного засобу.

У плані зовнішності турецький варіант Taliant істотно відрізняється від традиційного румунського Logan. Новинка передбачає зовсім інший капот поряд зі зміненою решіткою і бамперами. Що стосується фар, то їх виготовили в стилістиці бренду, у якого французьке походження – тут помітно поява візерунку ДГЗ на світлодіодах. При цьому боки виявилися не дуже роздутими, як це передбачається у моделі Dacia. Примітно, що ліхтарі заднього сегмента виявилися також іншими – з наявністю секцій, які запливають на саму кришку відділення багажника.

Хоча існує різниця в плані дизайну між авто, їх розміри виявилися ідентичними: показник довжини склав 4396, а рівень ширини відповідає -1848 мм. По висоті автівка досягає 1501, а колісна база – 2649 мм. Показник об’єму багажного відділення не назвали, але, скоріш за все, він буде відповідати аналогу від нового седана «Дачія».

У внутрішньому просторі Renault Taliant можна відзначити наявність іншої передньої панелі, хоча і представленої в «багатошаровому» виконанні. Крім того, для седана «Рено» передбачається інше кермо поряд з дефлекторами обдування. Дещо змінилось і оформлення консолі центрального сегмента.

У машини Taliant, нажаль, відсутній клімат-контроль, який передбачається для «Дачії». Що стосується системи мультимедіа, то вона виявилася практично схожою з седаном для ринку ЄС: з наявністю «ширяючого» тачскріну на 8 дюймів, а також можливістю здійснення підключення до функціональних сервісів на бездротовій основі. Крім того, для Taliant пообіцяли варіатор поряд з електричним «ручником».

Щодо силових установок поки немає інформації. Минула версія Renault Symbol на території Туреччини була відомою бензиновою силовою установкою, продуктивність якої становить 90 к.с., а також дизельним аналогом, генеруючим 95 к.с. Об’єм для першого випадку склав 1, а для другого -1,5 літра. Обидва варіанти функціонують з «механікою», у якій 5 швидкостей. Новинка Dacia Logan в ЄС запропонована з «атмосферником» на 65 к.с. або турбомотором, що забезпечує 90 «коней» -об’єм в будь-якому випадку становить 1 літр. З першим передбачається механічна коробка з 5 швидкостями, а з другим – аналог на 6 передач або ж варіатор. Європейці, крім того, зможуть здійснити вибір газової модифікації, продуктивність якої дорівнює 100 к.с.

На ринку Туреччини новинка французького походження має бути представленою влітку нинішнього року. У автовиробника поки не відзначають, чи буде «чотиридверка» з даною назвою направлятися в інші країни. Якщо розглядати Україну, то нині існуюча генерація «Логан», скоріш за все, не зміниться протягом найближчого часу.