Renault офіційно презентувала свій легкий комерційний автомобіль нового покоління під назвою Kangoo. Показ відбувся напередодні його виходу на ринок, який запланований на весну наступного року.

Новинка пропонується в чотирьох версіях: Kangoo, Kangoo Van, Express і Express Van, конкуруючи з новим Caddy від Volkswagen.

Новий Kangoo отримає повністю нову передню частину з горизонтальними фарами, велику решітку радіатора з хромованим оздобленням, збільшений нижній повітрозабірник, м’язистий капот, нові лінії з боків і змінену задню частину. На ньому є логотипи сестринського бренду Dacia.

Renault Kangoo
Renault Kangoo

Застаріла панель «приборки» нинішньої ітерації замінена на більш сучасну пропозицію, в якій є інформаційно-розважальна система у вигляді планшета посередині під вентиляційними отворами. Кермо оновилося, але зберегло триспицеву конструкцію. За ним знаходиться традиційна панель приладів з невеликим РК-дисплеєм між датчиками.

Renault Kangoo

Важіль перемикання передач зрушився ще далі назад. З’явилося багато місця для зберігання речей. Renault заявляє, що він пропонує кращий рівень зберігання у своїй категорії. Новий Kangoo також має дуже щедрий обсяг навантаження, яка коливається від 3,3 до 4,9 куб м, в залежності від типу кузова. Серед інших новинок – цифрове дзеркало заднього виду, система Trailer Swing Assist, вдосконалена система екстреного активного гальмування і система стабілізації гальм.

Модельний ряд двигунів ще не був деталізований. При цьому варто очікувати, що Renault Kangoo буде пропонуватися з традиційними бензиновими і дизельними двигунами в поєднанні з механічною і автоматичною коробками передач.

Renault Kangoo

Renault випустить нові Kangoo і Kangoo Van на підприємстві Maubeuge у Франції, а Express і Express Van будуватимуть в Танжері, Марокко. Kangoo, Kangoo Van і Express Van збираються продавати в Європі та на міжнародних ринках. Express можна буде купити за межами Євросоюзу.