Французька автомобілебудівна компанія Renault готує до дебюту електричний хетчбек Megane. Нещодавно фотошпигунам вперше вдалося зафіксувати на камеру новинку, виведену на дорожні випробування в Швеції.

У минулому році французький виробник анонсував концепт майбутнього електрокара Renault Megane eVision. Тоді ж було заявлено, що новинка дебютує як модель 2021 року і, схоже, компанія готова виконати свої обіцянки. Принаймні на це натякає прототип, який тестується на європейських дорогах. Він прихований під камуфляжній плівкою, але, на думку джерел, вельми схожий на серійну версію майбутнього електричного хетчбека.

Незважаючи на маскування, на шпигунських фото можна побачити, що тестове авто і представлений раніше концепт, мають як відмінності, так і схожість. Наприклад, дещо «дикі» риси зникли, а ось пропорції залишилися колишніми. Варто відзначити, що очільник Renault Лука де Мео ще в минулому році обіцяв 95-процентну схожість серійного електрохетчбека Megane з концептуальною варіацією.

Renault Megane
Renault Megane eVision

Електрична новинка повинна базуватися на платформі CMF-EV. Про силову установку точної інформації немає, але очікується оснащення нового Renault Megane 217-сильним електромотором, здатним розігнати авто до першої «сотні» за 8 сек.

Акумуляторна батарея на 60 кВт⋅г забезпечить заряд ходу на електротязі до 450 кілометрів.

Прем’єра електричного хетчбека повинна відбутися в цьому році, а в наступному вже стартують її продажі.