Рівно два роки минуло з тих пір, як в Румунії презентували прототип пікапу на базі Renault / Dacia Duster другого покоління. Нарешті цю модель підготували до виробництва.

Її спільно створили компанія Dacia і невелика фірма Romturingia. Виробляти пікап будуть по дрібносерійній технології.

Внутрішня довжина вантажного відсіку становить 1,65 метра. Такий Duster може перевозити до 500 кг вантажу. У відсіку є кришка, вона зроблена з композитних матеріалів, натягнутих на металевий каркас. У неї вбудований і центральний стоп-сигнал.

У порівнянні зі стандартним кросовером такий автомобіль на 19 мм коротший. При цьому кліренс вище на 14 мм і складає 224 мм. Багатого вибору версій не передбачено: на всі пікапи встановлюється 115-сильний 1,5-літровий дизельний мотор, 6-ступінчаста “механіка” і повний привід.

Duster Pick-Up

Згідно з офіційними даними, середня витрата в змішаному циклі – 4,93 л / 100 км. Правда, за застарілою і надто оптимістичною методикою NEDC.

Duster Pick-Up буде випускатися тільки в одному кольорі – Glacier White. Всі автомобілі отримають 16-дюймові колеса, дві фронтальні подушки безпеки, електронну стабілізацію і асистента при старті на підйомі.