Видання The Daily Mail і британський оператор ринку машин з пробігом – компанія Warrantywise – склали рейтинг найнадійніших і ненадійних кросоверів у віці від 3 до 8 років.

Індекс надійності Renault Kadjar, лідера рейтингу, склав 95,7%. Це означає, що власники кросоверів цієї моделі найрідше зверталися на сервісні станції, а сам ремонт займав меншу кількість часу.

На друге місце поставили Ford EcoSport з індексом 93,2%. Ця модель відрізняється найнижчою серед врахованих в дослідженні середньою вартістю ремонту – 135 фунтів (176 доларів).

На третій позиції опинився Mitsubishi ASX з індексом надійності 90,7%.

Renault Kadjar
Renault Kadjar

Крім того, в десятку найбільш безпроблемних позашляховиків на вторинному ринку дослідники включили Renault Captur, Lexus RX, Suzuki SX4, Dacia Duster, Suzuki Jimny і Toyota Land Cruiser, а замкнув десятку Mercedes-Benz GLE.

Лідер антирейтингу BMW X6 отримав індекс надійності тільки 20,6%. Стверджується, що за останні п’ять років більше третини власників крос-купе були змушені звертатися на сервіси, причому головною проблемою позашляховика виявилася коробка передач – а це призвело до високої середньої вартості ремонту.