Компанія «Шкода» вносить зміни досить важливої для бренду моделі, що має назву Octavia. Потрібно підкреслити, що транспортний засіб чеського походження стане оснащуватися подвійною паливною системою поряд з КПП в механічному виконанні.

Варто наголосити на тому моменті, що для ранніх моделей автомобіля передбачалася роботизована трансмісія з 7 швидкісними передачами. Відтепер передбачається і механічний варіант. Це сприяє зниженню вартості транспортного засобу. Модель виявилася вельми очікуваною з боку споживачів.

На поточний момент варіант Octavia G-TEC комплектується системою по використанню двох різновидів палива. При цьому передбачається єдина варіація, що отримала назву Ambition.

Примітно, що транспортний засіб вельми органічно поєднується не тільки за ціною, але також технічним оснащенням з аналогами. Версія продемонстрована у вигляді седана і універсала.

Підкапотний простір автівки, створеної відповідно до просунутих технологій, оснащено 1,5-літровим двигуном, що належать до серії TGI. Потужність даного пристрою становить 130 к.с. Примітно, що блок з 4 циліндрами споживає зріджений газ або традиційний бензин. Тягове зусилля нового автомобіля поширене на колеса переднього сегмента за допомогою «механіки» з 6 передачами.

Багажне відділення розробки чеського походження передбачає 3 резервуари, щоб зберігати природний газ. Показник їх загальної місткості знаходиться на рівні 17,33 кг.

У даній версії транспортного засобу передбачаються також 16-дюймові диски для коліс – в їх виготовленні застосовується легкосплавний матеріал. Примітно наявність мультимедійки з 8 дюймами, оптики на світлодіодах і системи, що контролює втому людини за кермом. Окремо слід виділити функцію гальмування в автоматичному режимі.

В цілому, можна підкреслити, що нова «Октавія» стане користуватися неабиякою популярністю у споживачів в силу наявності ефективної паливної системи. Така розробка зможе на належному рівні конкурувати з аналогами, представленими з боку популярних брендів. Машина зможе за короткий проміжок часу зайняти свою ринкову нішу, забезпечивши чеському автовиробникові досить значні продажі.