Чеський автовиробник Skoda розповів про підготовку до виведення на ринок четвертої генерації універсала Octavia Scout, що володіє можливостями підвищеної прохідності, ще минулого літа.

За даними, наданими розробниками, автомобіль отримав постійну систему повного приводу. Його кузов захищений по периметру пластиковим обвісом, а рівень кліренсу виявиться більше, ніж у стандартній версії.

Ліфтбек Octavia Scout, за аналогією з універсалом, буде оснащений збільшеним до 155 мм кліренсом. Також чеської моделі повинні дістатися литі диски коліс іншого дизайну і обважування з чорного нефарбованого пластика. Крім того, за аналогією з тим же універсалом у виконанні Scout, ліфтбек повинен отримати аналогічні вставки срібного кольору для бамперів і такі ж корпуси бічних дзеркал. Звичайно, не обійдеться і без установки в задній частині автомобіля шильдика з написом «SCOUT».

 

Ходять чутки, що для ліфтбека Skoda Octavia Scout може бути передбачена та ж моторна лінійка, що і для універсала. Йдеться про дизельні та бензинові двигуни, об’єм яких знаходиться в діапазоні від 1,5 до 2 літрів, а їх продуктивність дорівнює 150-200 кінських сил. В якості доступної трансмісії Octavia Scout може отримати механічну КПП на 6 передач або 7-швидкісний «робот».