Офіційний дистриб’ютор авто SKODA в Україні запустив на своєму офіційному сайті чатбот. Ця додаткова опція значно спростить роботу клієнтів із сайтом.

Напередодні новорічних свят компанія «Єврокар», що є офіційним імпортером авто марки SKODA, вирішила порадувати клієнтів. Відтак, на сайті тепер можна буде знайти та уточнити усю потрібну вам інформацію за лічені хвилини. У цьому вам допоможе онлайнасистент Laura.

Чат-бот зможе відповісти на базові запитання клієнтів, записати на тест-драйв, а також передасть усю потрібну інформацію про клієнта дилеру для уточнення характеристик вибраної моделі та подальшої обробки замовлення в індивідуальному порядку.

Skoda Connect

Щоб скористатися онлайн-помічником вам потрібно всього лише зайти на сайт офіційного імпортера марки SKODA в Україні www.skoda-auto.ua, а при появі діалогового вікна помічника обрати потрібну вам категорію питань. Відповідь ви отримаєте вже за кілька секунд.

Компанія-імпортер аргументувала таку якісну зміну бажанням бути доступними для клієнтів у будь-який час доби та надавати якомога якісніший сервіс.