Компанія Skoda визначилася з датою початку продажів нового бюджетного кросовера Kushaq. Як заявили представники чеської марки на власних сторінках в соціальних мережах, прийом замовлень на новий позашляховик почнеться в червні 2021 року. Перші автомобілі дійдуть до своїх покупців через місяць – у липні.

Нагадаємо, субкомпактний кросовер Kushaq був спеціально розроблений для індійського ринку, але в майбутньому він може вийти і з цієї країни. Він заснований на платформі MQB-A0-IN, яка є дешевшою версією глобальної MQB.

Лінійка двигунів Kushaq включатиме бензиновий агрегат з наддувом потужністю 115 кінських сил, що працює в поєднанні зі звичайною «механічною» або «автоматичною» КПП, а також 1,5-літровий двигун з турбонаддувом потужністю 160 к.с., з яким у парі працюватиме механічна коробка передач або 7-діапазонна роботизована трансмісія DGS. Привід у всіх версіях тільки передній.
У дизайні новинка отримає фірмовий стиль Skoda з великою решіткою радіатора, масивним переднім бампером і двоярусною головною оптикою, що стала чимось на зразок тренда в сучасних автомобілях.

У салоні чеського позашляховика з німецьким корінням з’явиться велика сенсорна мультимедійна система, цифрова приладова панель і бездротова зарядка гаджетів.

Ціни на Kushaq ще не оголошені, але передбачається, що вони почнуться з 17 000 доларів. Новий бюджетний кросовер Skoda, швидше за все, до України не привезуть.