Skoda представила перший погляд на те, як буде виглядати Fabia нового покоління зсередини, випустивши ескіз інтер’єру. Чеський суперміні має загальний дизайн, натхненний Octavia, і 2-спицеве кермо, яке здається ідентичним такому ж в його старшої моделі.

Панель панелі приладів об’єднує два круглих вентиляційних отвори з кожного боку, стандартну 6,8-дюймову інформаційно-розважальну систему з сенсорним екраном або додатковий 9,2-дюймовий дисплей, 10,2-дюймові цифрові циферблати, нові елементи управління HVAC, центральну консоль з кнопками з кожного боку перемикача передач і традиційний важіль ручного гальма.

Перехід на платформу MQB-A0 означає, що Fabia четвертого покоління тепер стане просторіше всередині. Нова архітектура робить його сумісним з більш сучасними силовими агрегатами. Новинка буде запускатися з атмосферним 1,0-літровим 3-циліндровим двигуном з двома виходами на 65 і 80 к.с. в парі з «механікою» на 5 ступенів.

Є і 1.0-літрова турбо-трійка потужністю 95 і 110 к.с. разом з п’ятиступінчастою МКПП в меншій версії і 6-ступінчасту МКПП або опційну 7-ступінчасту коробку передач DSG в більш потужному варіанті. 1,5-літровий агрегат потужністю 150 к.с. в поєднанні з 7-ступінчастою коробкою передач DSG буде кращим в модельному ряду.

2021 Fabia отримає також напівавтономні функції водіння і більш щедрий асортимент систем безпеки. Презентація автівки відбудеться 4 травня, а в продаж вона надійде вже в цьому році.