Незважаючи на те, що практичні та надійні кросовери витісняють з ринку інші моделі авто, універсали зберігають свою популярність в Європі і Україні.

Про п’ятірку кращих універсалів розповідає MMR.

Skoda Superb Combi

Завдяки технологіям VW і Audi автомобіль відрізняється комфортним управлінням, надійністю, безпекою і економічністю. Виробник пропонує широкий асортимент бензинових і дизельних двигунів, механічних та автоматичних коробок передач. На деяких моделях доступний повний привід, існує також гібридна версія.

BMW 5 Series Touring

Автомобіль представницького класу поєднує в собі розкіш і якість збірки, яку ви очікуєте від німецького преміум-виробника, зі спортивним характером, яким пишається BMW. Салон автомобіля ергономічний і виготовлений з високоякісних матеріалів. Пропонується широкий вибір бензинових і дизельних двигунів.

BMW 5 Series Touring
BMW 5 Series Touring

Subaru Outback

Outback може служити кращою альтернативою популярним зараз кросоверам. Він оснащений потужним 2,5 літровим двигуном, повним приводом і кліренсом 213 мм, що дозволяє автомобілю прекрасно себе почувати на бездоріжжю. При цьому його салон комфортний і добре оснащений, а скляний панорамний дах додає яскраві відчуття простору.

Renault Logan MCV

Це компактний універсал з оптимальним поєднанням практичності та доступності. Лінійка двигунів включає бензиновий і дизельний. Найнадійніший з них чотирициліндровий дизельний агрегат на 1,5 л, який може видавати 90 к.с. потужності. Працює в парі з механічною КПП, а витрата в змішаному циклі становить 3,9 л.

Volvo V60
Volvo V60

Volvo V60

V60 – це комбінація з практичності, комфортабельності та стилю. Після оновлення у 2018 році автомобіль виглядає дуже привабливо і солідно. Машина може похвалитися комфортним і добре укомплектованим салоном. Потужні двигуни автомобіля працюють з автоматичною трансмісією.