Тюнери не вдарили в бруд обличчям і зробили з міського хетчбека Skoda Scala справжній гоночний болід. І справа стосується далеко не зовнішності.

Ательє ABT представило свій черговий проект на базі автомобіля Skoda. Першоджерелом стала модель Scala, якій перетрусили всю технічну начинку.

Довідка від Avtosota: Skoda Scala (укр. Шкода Скала) – невеликий сімейний автомобіль на основі концепт-кара Vision RS чеського автовиробника Skoda Auto.

Автомобіль призначений для того, щоб поміститися між Fabia та Octavia, і бути конкурентом автомобілів в сегменті невеликих хетчбеків, наприклад, Volkswagen Golf, Ford Focus і Opel Astra. Розробка тривала чотири роки, офіційна прем’єра відбулася 6 грудня 2018 року в Тель-Авіві, Ізраїль. Автомобіль побудований на платформі MQB A0.

Грунтовно попрацювали з двигуном – стандартний 1.5 турбо-двигун викидати не стали, його допрацювали, підвищивши потужність з 150 до 190 кінських сил. Також метаморфоз зазнала і підвіска – автомобілю знизили дорожній просвіт на кілька сантиметрів.

Skoda Scala
Skoda Scala

Що ж стосується дизайну, то Scala приміряла на себе новий боді-кіт, диски і спойлер. Салон обробили вуглепластиком і оснастили новими спортивними кріслами-ковшами.