Інтригуючий прототип Subaru BRZ 2022 модельного року, тільки що представлений світу, пройшов шпигунські випробування в Японії.

Зрозуміло, що ці фотографії були зроблені під час недавніх зйомок автомобіля Subaru Super GT на базі BRZ на іподромі. У день зйомок також був представлений прототип оновленого BRZ, закритого камуфляжем. Він трохи відрізняється від автомобіля, представленого світу в минулому місяці.

Зокрема, цей прототип BRZ має оновлений передній бампер, який включає тонкий спліттер з вінглетами з обох сторін, що додає спорткару трохи агресії. Автомобіль також має додаткові крильця на порогах і задньому бампері.

Є кілька припущень, які пояснюють, чому Subaru тестує BRZ з цими новими компонентами. Перше полягає в тому, що Subaru буде продавати ці аеродинамічні деталі в якості додаткових аксесуарів для стандартної моделі BRZ, даючи покупцям можливість зробити їх автомобілі більш спортивними.

В якості альтернативи, можна припустити, що Subaru працює над варіантом автомобіля TS, як це було з BRZ попереднього покоління. Чорні крильця цього прототипу дуже схожі на ті, що були на старому BRZ tS.

Subaru BRZ
Subaru BRZ

Останній варіант полягає в тому, що ми можемо споглядати на ранній прототип повноцінної моделі BRZ STI, але, швидше за все, це малоймовірно.

У стандартній комплектації 2022 року BRZ оснащений безнадувним 2,4-літровим чотирициліндровим двигуном, який розвиває до 7000 об / хв і має потужність 228 кінських сил. Потенційна модель tS, ймовірно, виграє від модернізації підвіски і гальм, тоді, як варіант STI неминуче піде по маршруту примусової індукції.