Модель Suzuki Swift п’ятого покоління отримає ряд оновлень, включаючи недавно розроблену платформу, яка буде або покращеною версією архітектури нинішнього автомобіля, або повністю новою. Про це йдеться у звіті японського видання Best Car Web.

Очікується як мінімум два варіанти двигунів: 1,2-літровий 4-циліндровий без наддуву і 1,2-літровий м’який гібридний 4-циліндровий двигун, який обіцяє велику потужність і паливну економічність, ніж двигун поточної моделі. Очікується, що Suzuki також оснастить Swift п’ятого покоління безліччю нових функцій активної і пасивної безпеки.

Клан оновленого Swift включатиме оновлений варіант Swift Sport. Best Car Web стверджує, що в нинішній 1,4-літровий 4-циліндровий двигун з турбонаддувом будуть внесені зміни, щоб зробити його більш досконалим і збільшити потужність з 138 к.с. і 230 Нм. Swift Sport повинен з’явитися в 2023 році.

Suzuki Swift
Suzuki Swift

З візуальної точки зору новий Suzuki Swift матиме схожість з попередньою моделлю і аналогічні пропорції. У дизайн можуть внести більше вигинів і пом’якшити краї, що зробить хетчбек більш преміальним.

Тільки 5 місяців тому Suzuki представила оновлений 2021 Swift в Європі.

На додаток до деяких скромних візуальних оновлень, стандартний 1,2-літровий двигун хетчбека розвиває потужність 82 к.с. і 107 Нм. Система повного приводу AllGrip також доступна в якості опції з рівнем оздоблення салону SZ5.