Винуватцями неприємностей компанії стали Model S та X.

Пораду відкликати низку своїх транспортних засобів керівництво Tesla отримало від Національного управління безпеки дорожнього руху у США. Необхідність у цьому виникла через проблеми із тачскрінами автівок.

Ілон Маск довго не погоджувався на кампанію з повернення своєї продукції. Та владна структура все тиснула на корпорацію і врешті домоглася свого.

За заявою управління, виявлені проблеми моделей S та X безпосередньо впливають на такі елементи безпеки авто, як коректна робота камер заднього виду та системи, що протидіє запотіванню скла. Причому такі проблеми в електрокарів з’являються не одразу, а приблизно на 5-6-й рік експлуатації.

Tesla Model X
Tesla Model X

Програмні оновлення виробника із проблемою поки що не впоралися, а тому, вочевидь, потрібні більш серйозні заходи. Наслідком несправності блоку управління може стати також відсутність контролю над системою автопілоту, відсутність аудіо й візуальних сповіщень, та інших опцій, пов’язаних із безпекою автомобіля.

Отож, керівництвом корпорації, після отримання 12 523 скарг клієнтів, було вирішено відкликати усі автівки Model S із 2012 до 2018 року випуску, а також Model X з 2016 до 2018 років.