Очільник американського автогіганта Ілон Маск повідомив, що Tesla перебувала приблизно в одному місяці до банкрутства, коли намагалася наростити виробництво Model 3.

Під час розмови з фанатами в Twitter про історію збору коштів виробника електромобілів Маска запитали, наскільки близька Tesla до банкрутства, перебуваючи в «виробничому пеклі» з Model 3.

“Випуски Model 3 довгий час був стресом і болем. Це пекло, пов’язане з виробництвом і логістикою”, – відповів Маск.

Як не дивно 1 квітня 2018 року Маск поділився в мережі фотографією, на якій він притулився до автомобіля Tesla з картонною табличкою з написом «Bankwupt».

Tesla Bankwupt

Він також написав у Твіттері, що “незважаючи на інтенсивні зусилля по збору грошей, включаючи останній масовий продаж пасхальних яєць, ми з жалем повідомляємо, що Tesla повністю збанкрутувала”. У той час було очевидно, що Маск жартує. Ніхто не знає, наскільки близьким до банкрутства був автовиробник.

На початку 2019 року CNBC відзначає, що Tesla отримала деяку допомогу. Компанія зібрала мільярди доларів, просуваючи свої амбіції в області самопілотування за допомогою заходу Autonomy Day.

Елон Маск

Маск сказав, що бренд покриє потреби свого бізнесу за рахунок існуючого на той момент грошового потоку, і зазначив, що збирає гроші в разі рецесії або слабкого світового попиту на автомобілі.

Tesla пройшла довгий шлях з моменту банкрутства. Модель 3 випускається не тільки на головному складальному майданчику компанії в Каліфорнії, але і на заводі Shanghai Gigafactory, що випускає до 150 000 автомобілів Tesla Model 3 в рік.