Компанія Tesla готується представити рестайлінговий електромобіль Model 3. Він отримає оновлену зовнішність, салон і додаткове обладнання, в тому числі додатковий USB-роз’єм в бардачку, покликаний захистити записи з бортових камер від злодіїв.

Електрокари Tesla оснащені системою відеоспостереження Sentry Mode, яка використовує камери автопілота, встановлені на автомобілі. Для цього власнику потрібно підключити накопичувач з одного із USB-входів в салоні.

Система була інтегрована з метою захисту від зловмисників, і не раз допомагала правоохоронцям ловити їх за допомогою відеозаписів.

Однак та ж сама Sentry Mode нерідко стає мимовільною причиною зламів: дізнавшись про «здібності» Tesla злодії все частіше вламуються в машини з метою викрадення накопичувачів з компрометуючими записами, розбиваючи скло і попутно виносячи з салону цінні речі.

Tesla Sentry Mode
Tesla Sentry Mode

Як повідомляє Electrek, рестайлінгова Tesla Model 3 отримає ще один USB-роз’єм, розміщений в лівому верхньому кутку бардачка – таким чином, накопичувач можна буде залишити в ньому. У бардачках на Model 3 і Model Y відсутні фізичні кнопки: відкрити їх можна тільки за допомогою центрального тачскріну і PIN-коду.