Попит на позашляховики і кросовери настільки високий, що спонукав багатьох автовиробників відмовитися від виробництва автомобілів. І тепер Tesla дізнається, наскільки добре вони вміють заробляти гроші.

У четвертому кварталі кількість реєстрацій Tesla зросла на 63% рідному авторинку. Згідно з даними Cross-Sell, такий успіх багато в чому завдячує продажам моделі Model Y. Дослідницька фірма виявила, що кількість реєстрацій Model Y випереджає реєстрації навіть дешевшої Model 3.

Фактично, кількість реєстрацій Model 3 знизилась на 34% в четвертому кварталі до трохи більше 7000 автівок. Між тим, кількість реєстрацій Model Y склала майже 11 500. Це становить майже половину всіх продажів Tesla.

Tesla Model Y
Tesla Model Y

Модель Y також отримала вигоду від більш широкої тенденції впровадження електромобілів. 2020 рік став знаменним роком для реєстрацій та поставок Tesla, і нові моделі для масового ринку (Model 3 і Model Y) багато в чому зобов’язані цьому успіху.

Незабаром Tesla зіткнеться з більш жорсткою конкуренцією в США з боку більш великих автовиробників, які переходять на електромобілі.

Хоча e-tron був найбільш продаваним електромобілем в Норвегії в минулому році, Audi вдалося реалізувати тільки 5000 в США. У Великобританії, тим часом, Model 3 перевершила продажі Golf в грудні.