Немає точної дати, коли автовиробник офіційно в’їде в країну, але це має відбутися протягом 2021 року.

Ще в 2020 році Тесла озвучила кілька вакансій у Тель-Авіві, Ізраїль. Вважалося, що це досить значна подія, адже виробник автомобілів незабаром дебютує в цій середземноморській країні. Проте, майже через рік він все ще не відкрив очікувану зарядну станцію та сервісний центр, але це, мабуть, тому, що йому не було дозволено імпортувати машини до Ізраїлю.

Здається, що зараз ситуація змінилася, і 2021 рік – це рік, коли Tesla фактично дебютує в Ізраїлі, повідомляє місцеве англомовне видання Globes, яке посилається на неназвані місцеві джерела. Очевидно, Tesla почне приймати замовлення від ізраїльських покупців протягом найближчих кількох днів і в даний час вивчає місця, де вона могла б побудувати свою зарядну станцію та сервісний центр.

Джерело зазначає, що спочатку буде пропонуватися лише модель Tesla 3, а модель Y, ймовірно, буде додана, коли вона почне виробництво у Німеччині. У вихідній статті не згадується про більші моделі S та Model X. Хоча, в листопаді 2020 року вже оголошувалось, що всі моделі, крім Y, надійдуть у продаж в Ізраїлі в 2021 році та останні стануть доступні пізніше.

Tesla Model 3
Tesla Model 3

Tesla не могла вибрати кращого моменту для виходу на ізраїльський ринок. Враховуючи той факт, що, продажі автомобілів у країні в 2020 році впали загалом, продажі плагінів насправді були значно кращими, ніж роком раніше.

Країна також оголосила, що хоче ввести заборону на продаж автомобілів ICE, яку вона планує застосувати з 2030 року.