Концерн Tesla почне виробництво зарядних пристроїв для електромобілів в Китаї з 2021 року в рамках свого плану по збільшенню продажів на найбільшому в світі авторинку.

Виробник почне з інвестування 6,4 мільйона доларів в новий завод поряд зі своїм автомобільним підприємством в Шанхаї, де він буде робити пристрої швидкої зарядки третього покоління, також відомі як Supercharger V3. За даними Reuters, новий завод буде здатний виробляти 10 000 зарядних пристроїв на рік.

За підсумками минулого місяця дилерська мережа бренду Tesla продала 13 000 автомобілів в Китаї.

Очікується, що все буде готово в першому кварталі 2021 року. Цей план також збігається із загальнонаціональною метою країни щодо розширення точок зарядки. В даний час Китай імпортує свої зарядні пристрої для електромобілів з США, які потім зазвичай встановлюються на зарядних станціях або автостоянках.

Елон Маск

Що стосується заводу в Шанхаї, то він являє собою вирішальне місце для реалізації амбіцій Tesla по глобальному зростанню. Виробник США EV планує випустити 150 000 Model 3 в цьому році. Ряд примірників будуть експортуватися і в Європу.

Говорячи про глобальне зростання, вартість Tesla за останній час виросла більш ніж на 40 мільярдів доларів після додавання в індекс S & P 500. Минулого вівторка у автовиробника була ринкова капіталізація понад 500 мільярдів доларів. Це збільшило статки Ілона Маска до 127,9 мільярда доларів. В результаті він став другою найбагатшою людиною в світі.