З моменту першої появи футуристичного пікапа Tesla Cybertruck світова громадськість чекає, якою буде остаточна виробнича форма першої електричної вантажівки автовиробника. За словами очільника концерну Ілона Маска, очікування добігає кінця.

Відповідаючи на питання читача в соцмережі Twitter, гендиректор Tesla зазначив, що оновлений Cybertruck вперше з’явиться “через місяць або близько того”.

Маск ще в травні заявив, що остаточна серійна версія Cybertruck буде трохи менше величезного прототипу. Тепер він говорить, що бренд зробить “невеликі покращення” в конструкцію позашляховика, щоб він виявився краще прототипу, вперше представленого ще в листопаді минулого року.

Tesla Cybertruck
Tesla Cybertruck

Tesla прагне зробити автомобіль, який буде поставлятися кращим, ніж автомобіль, який був презентований. І це мета Cybertruck.

– сказав Ілон Маск з рамках виступу по темі доходів концерну за 3-й квартал цього року.

Фізичні розміри прототипу Tesla Cybertruck найбільше турбують майбутніх власників. У його нинішньому вигляді електрична вантажівка занадто велика, щоб поміститися в звичайному гаражі. Наразі невідомо, чи збирається Tesla що-небудь з цим зробити.