Компанія з Америки Tesla приступила до тестування нових версій електротягачів перед початком серійного виробництва. Відомо, що марка запускає одразу 4 моделі Tesla Semi з АКБ нового типу.

За попередньою інформацією 2 тягача Tesla будуть проходити дорожні випробування, ще один буде перевірятися на міцність. Останній тягач направлять на Аляску, щоб вивчити ефективність батареї в сильний мороз.

Відомо, що всередині всіх автомобілів буде встановлено по 3 блоки 2170. Поки що Tesla не планує тестувати недавно випущені АКБ 4680.

Tesla Semi
Tesla Semi

Характеристики Semi змінюються майже рік. Ще в 2017 році Ілон Маск заявляв, що запас ходу тут буде дорівнюватиме 1000 км, але реальні показники знаходилися на рівні 480 і 800 км. Через деякий час конструктори зуміли підвищити цей поріг до 970 км.

Tesla Semi
Tesla Semi

Зараз Ілон Маск заявляє, що для вантажівки можна легко домогтися запасу ходу в 500 км, особливо, якщо мова йде про транспорт, який перевозить до 40 тон вантажу. При необхідності, для дальніх поїздок можна збільшити дальність і до 800 км.