Tesla збирається найняти нового боса по дизайну для китайського авторинку, оскільки збирається відкрити студію в Шанхаї або Пекіні, щоб розробляти електромобілі, призначені для клієнтів з Китаю.

HR-команда бренду, а також хедхантери протягом 4-х місяців розшукують «біокультурних» кандидатів з 20 і більше роками роботи, які також знайомі з перевагами клієнтів з Китаю.

Деякі кандидати вже пройшли співбесіду з керівником глобального дизайну Tesla Францем фон Хольцхаузеном, повідомляє Reuters. Поки немає визначеності, скільки людей запропоновано на цю посаду. В даний час плани американського автоконцерну з приводу дизайн-студії ще не завершені. Джерела вважають, що концерн із США не поспішає з рішенням: чи продовжувати цей почин далі чи ні.

Проте, цей звіт узгоджується з тим, що сам Ілон Маск сказав в тому році під час заходу для ЗМІ в Шанхаї. Він вважає чудовою ідеєю створити китайський центр дизайну та інженерії, щоб розробити незвичайне авто в КНР для всього світу. Одне з джерел повідомило, що після того, як знайдеться директор по дизайну, Tesla набере повну команду дизайнерів. Приблизно 20 фахівців.

Tesla

Тим часом, два ресурси заявили, що однією з можливих легковиків для КНР буде недорогий автомобіль, наприклад, електрокар від 25 тисяч доларів, який Маск привіз під час мотор-шоу Battery Day в вересні. Це може бути компактний автомобіль за розміром менший, ніж Model 3.

Tesla

Компактний електрокар Tesla буде добре себе почувати в Китаї, а також в іншій частині Азії і Європи. Це потенційно може серйозно вплинути на продажу таких автомобілів, як Toyota Corolla і Volkswagen Golf.

– сказав глава шанхайської консалтингової фірми Automotive Foresight Чжан.