Ось список багатьох оновлених функцій Model S та X, про які ви, можливо, не знали.

В рамках звіту про прибутки та квартальної конференції за четвертий квартал 2020 року компанія Tesla офіційно оголосила про оновлені моделі S та Model X, а також про трансмісію Plaid. Коли інформація вперше стала доступною, вся увага, ймовірно, була саме на останній. Є безліч функцій, про які ви повинні знати.

Зауважимо, що багато функцій, пов’язаних з оновленими Model S та Model X, ще офіційно не розкриті. Можливо, є такі, яких ви ще не бачили і не чули. Генеральний директор Ілон Маск заявив, що найближчим часом буде ще одна причина, щоб поговорити конкретно про Моделі S та X, тому найближчим часом ми повинні отримати більше інформації безпосередньо від Tesla. Однак тим часом давайте коротко розглянемо те, що стало відомо Avtosota.

Як і у моделі Y, а пізніше у моделі 3, у моделях S та X буде глянцеве оздоблення замість атласу. S і X також матимуть телефонний ключ і картку, як і їх менші брати та сестри. Однак, здається, все одно буде збережений і брелок.

Tesla Model S 2021

Як і очікувалося, Model S та X також отримають нові акумуляторні модулі та новий комплект. Ці машини не отримають 2170 елементів, 4680 елементів або структурний акумулятор, принаймні поки що. Натомість вони використовуватимуть старі 18650 комірок, але з оновленою хімією для кращого теплового управління, швидшої зарядки та підвищеної витривалості.

Також нові моделі S і X мають висувні підставки для чашок, глибокі кишені для зберігання в передніх дверцятах, інформаційно-розважальний екран із сенсорним екраном другого ряду та роздільну центральну консоль з підлокітником, підставками для чашок та бездротовою зарядкою. Основний 17-дюймовий екран зараз горизонтальний, як у моделей 3 і Y, але більший.

Сидіння другого ряду Model S мають більш нахилене місце для сидіння та більше місця для голови та ніг. Вони також складаються плоскіше, ніж задні сидіння у вихідної моделі S.

Моделі S та X отримають систему клімат-контролю “Airwave”, яку можна знайти в Model 3 та Model Y. Однак це нова та вдосконалена версія наступного покоління. Також стандартними буде камера, що виходить у кабіну, та внутрішній радар.

Tesla буде використовувати нові “вдосконалені шини” на оновлених автомобілях. Мета – більш плавна їзда.

Повідомте нас, що ви думаєте про всі ці оновлення. Залиште нам коментар нижче.