Оскільки в інтернеті автомобільна тенденція до проведення прямолінійного спринту між двома автомобілями триває, кількість інтригуючих суперництв починає звужуватися. Однак, подібно до фінальних відеороликів у Hoonicorn vs The World, іноді люди просто хочуть бачити, як дві машини їдуть на швидкість. Таким чином, останнє відео AutoTrader, яке виставляє Tesla Model S Performance проти Aston Martin DBS, є досить передбачуваним.

Постійні читачі Avtosota вже знають, що Model S зарекомендувала себе на багатьох перегонах, залишаючи суперкари позаду завдяки своїй роботі на прямій. З тих пір інженерна команда мала достатньо часу, щоб прокачати і без того відмінні якості автівки. Завдяки декільком налаштуванням, включаючи режим запуску, версія продуктивності тепер здатна передавати 835 кінських сил (622,6 кіловат) на всі чотири колеса. Тим часом DBS може передавати лише 725 к.с. (540,6 кВт) на задні колеса.

Тому навіть із похибкою за вагу, Tesla просто відходить від Aston у стартовій гонці на чверть милі. Конкурент з двигуном внутрішнього згоряння був близьким у перегонах, але все ще не має шансів на те, щоб перемогти гордість та радість Ілона Маска.

Tesla Model S - Aston Martin DBS
Tesla Model S – Aston Martin DBS

Звичайно, результат був би досить невтішним, якщо б ви вболівали за аутсайдера, але це все ж порушує питання: кого з цих конкурентів ви б насправді купили?

Tesla, звичайно, швидкий автомобіль, але його тиша поруч із V12 в Aston Martin DBS викликає ще більше захоплення. Повідомте нас у коментарях нижче, який транспортний засіб вам більше подобається.